aktualności

WZNAWIAMY PORODY RODZINNE

Z przyjemnością informujemy, że już od soboty 1 maja wznowione zostają w naszej placówce porody rodzinne - przyszłe mamy znów będą mogły wspólnie z bliską osobą dzielić radość i szczęście towarzyszące narodzinom potomka. Zaostrzone procedury dotyczące środków ochrony i zachowań na bloku porodowym nadal jednak obowiązują. Podczas przyjęcia do szpitala osoba towarzysząca wypełnia ankietę epidemiologiczną. Przez cały czas pobytu w szpitalu musi mieć założoną maseczkę zakrywającą usta i nos, rękawiczki oraz fartuch ochronny.

Prośba o wsparcie na Dzień Dziecka

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka, najważniejsze święto wszytskich Dzieci. Tego dnia chcielibyśmy obdarować wszystkich małych pacjentów drobnymi upominkami. Mamy nadzieję, że dzięki Państwa pomocy pacjenci wszytskich Oddziałów Dziecięcych spędzą ten dzień radośnie i choć na chwilę uda im się zapomnieć o chorobie i stresie związanym z pobytem w szpitalnej sali.

Otwarcie "Siłowni pod chmurką" dla Oddziału psychiatrii dziecięcej i młodzieżowej

Pandemia i związane z nią ograniczenia dotykają wszystkich. To jednak szczególnie ciężki czas dla pacjentów, którzy tygodniami lub miesiącami przebywają w szpitalu i nie mogą spotkać się z najbliższymi. W tej grupie chorych znajdują się także dzieci i młodzież leczeni na oddziałach psychiatrycznych. To z myślą właśnie o nich Coffeedesk ufundował „Siłownię pod chmurką”, której montaż na naszym szpitalnym patio właśnie dobiegł końca.

więcej