Aktualności

SZKOŁA RODZENIA

Zapraszamy przyszłych rodziców na bezpłatne zajęcia do Szkoły Rodzenia /Pawilon 1A/. Planowane rozpoczęcie zajęć - 28.07.2021 r., spotkania będą się odbywać we wtorki o godz. 15.00, 17.00 i 19.00.

PRZEGLĄD I NAPRAWA APARATU RTG W PORADNI PRZY UL. WOJCIECHA

W dniu 30.06.2021 od godziny 11.00 w pracowni RTG przy ul. Św. Wojciecha 7 planowany jest przegląd i naprawa aparatu RTG. W związku z powyższym nie będzie możliwości wykonywania badań RTG. Przepraszamy za utrudnienia.

PODWÓJNA MOC POMAGANIA DLA ODDZIAŁÓW PSYCHIATRII DZIECI I MŁODZIEŻY

Szanowni Państwo,
trwa akcja „Podwójna Moc Pomagania”, której beneficjentem jest nasza placówka.
Grupa Santander Bank Polska, w odpowiedzi na wyzwania związane ze zdrowiem psychicznym dzieci i młodzieży, szczególnie dotkniętych w czasie pandemii, przeznaczyła 1 mln zł na wsparcie 16 polskich szpitali z oddziałami psychiatrii dla dzieci i młodzieży. Kolejny 1 milion złotych przekaże, podwajając dobrowolne wpłaty w zbiórce charytatywnej „Podwójna Moc Pomagania”.

DOJAZD DO SZPITALA
  • W związku z zamknięciem przejazdu przez remontowane skrzyżowanie ulic Walecznych -Mączna -Pszenna, a tym samym utrudniony dojazd do kompleksu szpitalnego przy ul. Mącznej 4, przedstawiamy alternatywne dojazdy do głównej bramy szpitala.
SZKOŁA RODZENIA

Zapraszamy przyszłych rodziców na bezpłatne zajęcia do Szkoły Rodzenia /Pawilon 1A/. Planowane rozpoczęcie zajęć - 22.06.2021 r., spotkania będą się odbywać we wtorki o godz. 15.00,  17.00 i 19.00.

WZNAWIAMY PORODY RODZINNE

Z przyjemnością informujemy, że już od soboty 1 maja wznowione zostają w naszej placówce porody rodzinne - przyszłe mamy znów będą mogły wspólnie z bliską osobą dzielić radość i szczęście towarzyszące narodzinom potomka. Zaostrzone procedury dotyczące środków ochrony i zachowań na bloku porodowym nadal jednak obowiązują. Podczas przyjęcia do szpitala osoba towarzysząca wypełnia ankietę epidemiologiczną. Przez cały czas pobytu w szpitalu musi mieć założoną maseczkę zakrywającą usta i nos, rękawiczki oraz fartuch ochronny.

Prośba o wsparcie na Dzień Dziecka

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka, najważniejsze święto wszytskich Dzieci. Tego dnia chcielibyśmy obdarować wszystkich małych pacjentów drobnymi upominkami. Mamy nadzieję, że dzięki Państwa pomocy pacjenci wszytskich Oddziałów Dziecięcych spędzą ten dzień radośnie i choć na chwilę uda im się zapomnieć o chorobie i stresie związanym z pobytem w szpitalnej sali.

Otwarcie "Siłowni pod chmurką" dla Oddziału psychiatrii dziecięcej i młodzieżowej

Pandemia i związane z nią ograniczenia dotykają wszystkich. To jednak szczególnie ciężki czas dla pacjentów, którzy tygodniami lub miesiącami przebywają w szpitalu i nie mogą spotkać się z najbliższymi. W tej grupie chorych znajdują się także dzieci i młodzież leczeni na oddziałach psychiatrycznych. To z myślą właśnie o nich Coffeedesk ufundował „Siłownię pod chmurką”, której montaż na naszym szpitalnym patio właśnie dobiegł końca.

PROŚBA O WSPARCIE

Nasi specjaliści od lat wdrażają nowe formy leczenia i terapii, które mogą pomóc pacjentom z chorobami psychicznymi. Niestety, pandemia i związane z nią obostrzenia uniemożliwiają realizację wielu projektów integrujących i aktywizujących tę społeczność. A z miesiąca na miesiąc potrzebujących pomocy i wsparcia psychicznego przybywa. Stąd pomysł wyjścia z terapią na zewnątrz, do pierwszego takiego w regionie szpitalnego ogrodu terapeutycznego, który właśnie powstaje w naszym szpitalu.

Podziękowanie

Serdeczne podziękowania dla Stwarzyszenia "Jak nie my to kto" oraz Gminnego Ośrodka Kultury Przelewice i życzliwych mieszkańców za przekazane książki, gry, zabawki, puzzle oraz materiały dydaktyczne i biurowe dla Oddziału Chirurgii Dziecięcej, Ortopedii i Urologii.

PORADNIA STOMATOLOGICZNA

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Zdroje” informuje, że Pracownia Stomatologiczna mieszcząca się przy ul. Mącznej 4 (pawilon 2) wznowiła swoją działalność.

WSTRZYMANIE PORODÓW RODZINNYCH

Z dniem 02.04.2021 r. ze względu na stan epidemii i znaczy wzrost zachorowań na COVID-19 zostają wstrzymane do odwołania porody rodzinne - nie ma możliwości towarzyszenia pacjentce przez bliską osobę podczas porodu.

E-REJESTRACJA - UTRUDNIENIA W LOGOWANIU

Ze względu na prace serwisowe usługa dostępu do platformy e-rejestracji bezpośrednio z naszej strony internetowej zostaje zawieszona do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy. 

Rejestracja do szpitala realizowana jest telefonicznie.  

ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO

Dziś Światowy Dzień Chorego. Fundacja „Dr Clown” już po raz piąty organizuje ogólnopolską akcję pisania listów do pacjentów „Wszystkiego dobrego dla chorego”. Dzięki tej inicjatywie z okazji Światowego Dnia Chorego nasi pacjenci otrzymali pełne dobrej energii listy.

więcej

Proszę wybrać budynek, najeżdzając kursorem na mapie

adresy

Szpital
ul. Mączna 4, 70-780 Szczecin
Centrala tel. 91 880 6250
tel. 91 880 6200
fax 91 880 6203
Poradnie przy ul. Św. Wojciecha
ul. Św. Wojciecha 7, 70-410 Szczecin
tel. 91 880 6086
Rejestracja tel. 91 880 6008
Opieka psychiatryczna i Leczenie Uzależnień
ul. Św. Wojciecha 7, 70-410 Szczecin
Rejestracja tel. 91 880 6092, 91 880 6113
Ośrodek Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
ul. Św. Wojciecha 7, 70-410 Szczecin
Rejestracja tel. 91 880 6032
Biuletyn Informacji Publicznej Narodowy Fundusz Zdrowia Ministerstwo Zdrowia Rzecznik Praw Pacjenta Korupcja szkodzi zdrowiu
Szpital Zdroje Szpital Zdroje

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny
Zakład Opieki Zdrowotnej “ZDROJE”

ul. Mączna 4
70-780 Szczecin

tel. 91 88 06 250 tel. 91 88 06 200
Strona używa cookies Dowiedź się więcej