WZNAWIAMY PORODY RODZINNE

Z przyjemnością informujemy, że już od soboty 1 maja wznowione zostają w naszej placówce porody rodzinne - przyszłe mamy znów będą mogły wspólnie z bliską osobą dzielić radość i szczęście towarzyszące narodzinom potomka. Zaostrzone procedury dotyczące środków ochrony i zachowań na bloku porodowym nadal jednak obowiązują. Podczas przyjęcia do szpitala osoba towarzysząca wypełnia ankietę epidemiologiczną. Przez cały czas pobytu w szpitalu musi mieć założoną maseczkę zakrywającą usta i nos, rękawiczki oraz fartuch ochronny.

Prośba o wsparcie na Dzień Dziecka

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka, najważniejsze święto wszytskich Dzieci. Tego dnia chcielibyśmy obdarować wszystkich małych pacjentów drobnymi upominkami. Mamy nadzieję, że dzięki Państwa pomocy pacjenci wszytskich Oddziałów Dziecięcych spędzą ten dzień radośnie i choć na chwilę uda im się zapomnieć o chorobie i stresie związanym z pobytem w szpitalnej sali.

Otwarcie "Siłowni pod chmurką" dla Oddziału psychiatrii dziecięcej i młodzieżowej

Pandemia i związane z nią ograniczenia dotykają wszystkich. To jednak szczególnie ciężki czas dla pacjentów, którzy tygodniami lub miesiącami przebywają w szpitalu i nie mogą spotkać się z najbliższymi. W tej grupie chorych znajdują się także dzieci i młodzież leczeni na oddziałach psychiatrycznych. To z myślą właśnie o nich Coffeedesk ufundował „Siłownię pod chmurką”, której montaż na naszym szpitalnym patio właśnie dobiegł końca.

SZKOŁA RODZENIA

Zapraszamy przyszłych rodziców na bezpłatne zajęcia do Szkoły Rodzenia /Pawilon 1A/. Planowane rozpoczęcie zajęć - 11.05.2021 r., spotkania będą się odbywać we wtorki o godz. 15.00,  17.00 i 19.00.

PROŚBA O WSPARCIE

Nasi specjaliści od lat wdrażają nowe formy leczenia i terapii, które mogą pomóc pacjentom z chorobami psychicznymi. Niestety, pandemia i związane z nią obostrzenia uniemożliwiają realizację wielu projektów integrujących i aktywizujących tę społeczność. A z miesiąca na miesiąc potrzebujących pomocy i wsparcia psychicznego przybywa. Stąd pomysł wyjścia z terapią na zewnątrz, do pierwszego takiego w regionie szpitalnego ogrodu terapeutycznego, który właśnie powstaje w naszym szpitalu.

Podziękowanie

Serdeczne podziękowania dla Stwarzyszenia "Jak nie my to kto" oraz Gminnego Ośrodka Kultury Przelewice i życzliwych mieszkańców za przekazane książki, gry, zabawki, puzzle oraz materiały dydaktyczne i biurowe dla Oddziału Chirurgii Dziecięcej, Ortopedii i Urologii.

PORADNIA STOMATOLOGICZNA

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Zdroje” informuje, że Pracownia Stomatologiczna mieszcząca się przy ul. Mącznej 4 (pawilon 2) wznowiła swoją działalność.

WSTRZYMANIE PORODÓW RODZINNYCH

Z dniem 02.04.2021 r. ze względu na stan epidemii i znaczy wzrost zachorowań na COVID-19 zostają wstrzymane do odwołania porody rodzinne - nie ma możliwości towarzyszenia pacjentce przez bliską osobę podczas porodu.

E-REJESTRACJA - UTRUDNIENIA W LOGOWANIU

Ze względu na prace serwisowe usługa dostępu do platformy e-rejestracji bezpośrednio z naszej strony internetowej zostaje zawieszona do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy.

Rejestracja do szpitala realizowana jest telefonicznie.

ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO

Dziś Światowy Dzień Chorego. Fundacja „Dr Clown” już po raz piąty organizuje ogólnopolską akcję pisania listów do pacjentów „Wszystkiego dobrego dla chorego”. Dzięki tej inicjatywie z okazji Światowego Dnia Chorego nasi pacjenci otrzymali pełne dobrej energii listy.

Zapraszamy do udziału w akcji „Luty miesiącem badań serca płodu”

Badanie serca płodu jest najważniejszym badaniem w czasie życia płodowego. Dzięki kardiologicznym badaniom prenatalnym możemy przewidywać stan noworodka.

WZNOWIENIE PORODÓW RODZINNYCH

Od 1 lutego wznawiamy porody rodzinne.

NOWA LOKALIZACJA PORADNI ZDROWIA PSYCHICZNEGO ORAZ PORADNI TERAPII UZALEŻNIENIA OD ALKOHOLU I WSPÓŁUZALEŻNIENIA

Informujemy, iż z dniem 1 lutego 2021 roku Poradnia Zdrowia Psychicznego oraz Poradnia Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia zostają przeniesione do nowej lokalizacji przy ul. św. Wojciecha 7 - Wejście B, Piętro I. Telefony kontaktowe pozostają bez zmian.

SZCZEPIENIA COVID-19 ETAP "I"

Szpital „Zdroje” dołącza do punktów szczepień na COVID-19 dla pacjentów z grupy pierwszej.

II DAWKA SZCZEPIEŃ PRZECIW COVID-19 - GRUPA 0

Uwaga! W celu umówienia się na podanie drugiej dawki szczepienia przeciw COVID - 19 (grupa 0) należy zadzwonić pod numer telefonu 91 880 6681.

Centrala tel. 91 880 6250
fax 91 880 6203
Rejestracja tel. 91 880 6008
Opieka psychiatryczna i Leczenie Uzależnień