Zakład Opieki Zdrowotnej w Szczecinie
Zdroje

Oddziały Szpitalne
Szczecin Zdroje ul. Mączna 4
(SOR) Szpitalny Oddział Ratunkowy dla DzieciPrzyjęcie do SzpitalaNocna i Świąteczna Pomoc LekarskaPoradnie Specjalistyczne
Szczecin Zdroje ul. Mączna 4
Poradnie
Szczecin Zdroje ul. Św. Wojciecha 7
Ośrodek Rehabilitacji
Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
Szczecin ul. Skłodowskiej-Curie 14
Szczecin ul. Żołnierska 55

Najnowsze ogłoszenia z pracy naszego Szpitala

zobacz wszystkie ogłoszenia >>
WESPRZYJ NASZĄ INICJATYWĘ - MIKOŁAJKI 2019

Na ten niezwykły i magiczny dzień, 6 grudnia, z niecierpliwością i utęsknieniem czeka każde dziecko.
Co roku staramy się, aby wszyscy pacjenci spędzili go radośnie i choć na chwilę oderwali się od szpitalnej codzienności.
Chcielibyśmy, aby w ten szczególny dzień św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów odwiedził dzieci, które muszą pozostać w szpitalnych salach.

NOWOCZESNY SPRZĘT OD WOŚP W SZPITALU "ZDROJE"

Szpital „Zdroje” otrzymał kolejną w tym roku darowiznę od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem nowoczesna aparatura medyczna trafiła na Oddział Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka. Wśród 12 przekazanych urządzeń największym wsparciem pracy tego wysokospecjalistycznego oddziału jest System Zarządzania Temperaturą Arctic Sun 5000, który umożliwia prowadzenie hipotermii leczniczej u noworodków oraz przyłóżkowy aparat RTG.

SZKOŁA RODZENIA

Zapraszamy przyszłych rodziców na bezpłatne zajęcia do Szkoły Rodzenia /Pawilon 1A/. Planowane rozpoczęcie zajęć - 12.11.2019 r., spotkania będą się odbywać we wtorki o godz. 16.00 i 18.00.

Ogłoszenia

Ogłoszenie o konkursie ofert na zawieranie przez Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Zdroje” w Szczecinie umów o udzielanie zamówień na świadczenia opieki zdrowotnej w zakresie wykonywania świadczeń zdrowotnych lekarza specjalisty w zakresie pediatrii, zainteresowanego uzyskaniem specjalizacji w dziedzinie reumatologii, w podstawowym czasie działalności oraz w ramach pełnienia dyżurów medycznych w Klinice Pediatrii, Gastrologii i Reumatologii Dziecięcej wraz z poradniami i izbą przyjęć.

14-11-2019

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Zdroje” zatrudni osobę do pracy na stanowisku Instruktora terapii zajęciowej.

13-11-2019

Ogłoszenie o konkursie ofert na zawieranie przez Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Zdroje” w Szczecinie umów o udzielanie zamówień na świadczenia opieki zdrowotnej w zakresie wykonywania lekarskich świadczeń zdrowotnych w podstawowym czasie działalności oraz w ramach pełnienia dyżurów medycznych w Oddziale Chorób Wewnętrznych wraz z poradnią diabetologiczną oraz izbą przyjęć.

06-11-2019

Ogłoszenie o konkursie ofert na zawieranie przez Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Zdroje” w Szczecinie umów o udzielanie zamówień na świadczenia opieki zdrowotnej w zakresie wykonywania lekarskich świadczeń zdrowotnych w podstawowym czasie działalności oraz w ramach pełnienia dyżurów medycznych w Oddziale I Pediatrii, Alergologii i Pulmonologii wraz z izbą przyjęć i poradniami.

05-11-2019
zobacz wszystkie ogłoszenia >>

plan
Szpitala