PORADNIA STOMATOLOGICZNA

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Zdroje” informuje, że Pracownia Stomatologiczna mieszcząca się przy ul. Mącznej 4 (pawilon 2) wznowiła swoją działalność.

WSTRZYMANIE PORODÓW RODZINNYCH

Z dniem 02.04.2021 r. ze względu na stan epidemii i znaczy wzrost zachorowań na COVID-19 zostają wstrzymane do odwołania porody rodzinne - nie ma możliwości towarzyszenia pacjentce przez bliską osobę podczas porodu.

E-REJESTRACJA - UTRUDNIENIA W LOGOWANIU

Ze względu na prace serwisowe usługa dostępu do platformy e-rejestracji bezpośrednio z naszej strony internetowej zostaje zawieszona do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy.

Rejestracja do szpitala realizowana jest telefonicznie.

ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO

Dziś Światowy Dzień Chorego. Fundacja „Dr Clown” już po raz piąty organizuje ogólnopolską akcję pisania listów do pacjentów „Wszystkiego dobrego dla chorego”. Dzięki tej inicjatywie z okazji Światowego Dnia Chorego nasi pacjenci otrzymali pełne dobrej energii listy.

Zapraszamy do udziału w akcji „Luty miesiącem badań serca płodu”

Badanie serca płodu jest najważniejszym badaniem w czasie życia płodowego. Dzięki kardiologicznym badaniom prenatalnym możemy przewidywać stan noworodka.

WZNOWIENIE PORODÓW RODZINNYCH

Od 1 lutego wznawiamy porody rodzinne.

NOWA LOKALIZACJA PORADNI ZDROWIA PSYCHICZNEGO ORAZ PORADNI TERAPII UZALEŻNIENIA OD ALKOHOLU I WSPÓŁUZALEŻNIENIA

Informujemy, iż z dniem 1 lutego 2021 roku Poradnia Zdrowia Psychicznego oraz Poradnia Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia zostają przeniesione do nowej lokalizacji przy ul. św. Wojciecha 7 - Wejście B, Piętro I. Telefony kontaktowe pozostają bez zmian.

SZCZEPIENIA COVID-19 ETAP "I"

Szpital „Zdroje” dołącza do punktów szczepień na COVID-19 dla pacjentów z grupy pierwszej.

II DAWKA SZCZEPIEŃ PRZECIW COVID-19 - GRUPA 0

Uwaga! W celu umówienia się na podanie drugiej dawki szczepienia przeciw COVID - 19 (grupa 0) należy zadzwonić pod numer telefonu 91 880 6681.

SZCZEPIENIA COVID-19 ETAP "0"

UWAGA! Przedstawiciele priorytetowej grupy „zero”, którzy zostali zgłoszeni do systemu i wyrażają wolę zaszczepienia w szpitalu „Zdroje” proszeni są o kontakt telefoniczny pod nr. tel. 918806680 celem ustalenia terminu szczepienia. Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 15.00.

SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19 W SZPITALACH WĘZŁOWYCH - wydłużony termin składania dokumentów

Zmiana terminu składania dokumentów do realizacji szczepień przeciw COVID-19 dla personelu medycznego i niemedycznego szpitali, przychodni i aptek.

ROZPOCZYNAMY SZCZEPIENIA PRZECIWKO COVID-19

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w naszym szpitalu ruszył program szczepień na COVID-19 w ramach Narodowego Programu Szczepień.

NOWA LOKALIZACJA OŚRODKA REHABILITACJI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Informujemy, iż z dniem 22 grudnia 2020 roku Ośrodek rehabilitacjii dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej został przeniesiony do nowej lokalizacji przy ul. św. Wojciecha 7 - Wejście B, Piętro II. Telefony kontaktowe pozostają bez zmian.

SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19 W SZPITALACH WĘZŁOWYCH

Uprzejmie informujemy, iż Szpital Zdroje znajduje się na liście tzw. szpitali węzłowych wyznaczonych do realizacji szczepień przeciw COVID-19 personelu medycznego i niemedycznego szpitali, przychodni i aptek.

Centrala tel. 91 880 6250
fax 91 880 6203