SZCZEPIENIA COVID-19 ETAP "I"

Szpital „Zdroje” dołącza do punktów szczepień na COVID-19 dla pacjentów z grupy pierwszej.

II DAWKA SZCZEPIEŃ PRZECIW COVID-19 - GRUPA 0

Uwaga! W celu umówienia się na podanie drugiej dawki szczepienia przeciw COVID - 19 (grupa 0) należy zadzwonić pod numer telefonu 91 880 6681.

SZCZEPIENIA COVID-19 ETAP "0"

UWAGA! Przedstawiciele priorytetowej grupy „zero”, którzy zostali zgłoszeni do systemu i wyrażają wolę zaszczepienia w szpitalu „Zdroje” proszeni są o kontakt telefoniczny pod nr. tel. 918806680 celem ustalenia terminu szczepienia. Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 15.00.

SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19 W SZPITALACH WĘZŁOWYCH - wydłużony termin składania dokumentów

Zmiana terminu składania dokumentów do realizacji szczepień przeciw COVID-19 dla personelu medycznego i niemedycznego szpitali, przychodni i aptek.

ROZPOCZYNAMY SZCZEPIENIA PRZECIWKO COVID-19

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w naszym szpitalu ruszył program szczepień na COVID-19 w ramach Narodowego Programu Szczepień.

NOWA LOKALIZACJA OŚRODKA REHABILITACJI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Informujemy, iż z dniem 22 grudnia 2020 roku Ośrodek rehabilitacjii dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej został przeniesiony do nowej lokalizacji przy ul. św. Wojciecha 7 - Wejście B, Piętro II. Telefony kontaktowe pozostają bez zmian.

SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19 W SZPITALACH WĘZŁOWYCH

Uprzejmie informujemy, iż Szpital Zdroje znajduje się na liście tzw. szpitali węzłowych wyznaczonych do realizacji szczepień przeciw COVID-19 personelu medycznego i niemedycznego szpitali, przychodni i aptek.

Zaproszenie do składania ofert

Zaproszenie do składania ofert dot. wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Zdroje” zaprasza do składania ofert dotyczących postępowania pt.:

WYBÓR INSTYTUCJI FINANSOWEJ DO ZARZĄDZANIA PRACOWNICZYM PLANEM KAPITAŁOWYM (PPK), ORAZ PROWADZENIA PPK W Samodzielnym Publicznym Specjalistycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej ,,Zdroje” zgodnie z ustawą z dnia 4 października 2018 r. o pracowniczych planach kapitałowych.

Akcja oddawania krwi – Krwi miarka dla dr. Marka

Szanowni Państwo,
pilnie potrzebna pomoc dla lekarza anestezjologa z SPSK2. Każdy może pomóc na dwa sposoby - oddając krew oraz rejestrując się do bazy dawców szpiku DKMS. Bardzo na Was liczymy!!!

PROŚBA O POMOC I WSPARCIE

Szanowni Państwo – nadszedł czas, gdy w konfrontacji z zaistniałą, bardzo wyjątkową sytuacją, zmuszeni jesteśmy zwrócić się do Was z prośbą o pomoc i wsparcie.

ZAPROSZENIE NA BADANIA PRZESIEWOWE NA OBECNOŚĆ PRZECIWCIAŁ W KIERUNKU SARS-CoV-2

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Zdroje” serdecznie zaprasza mieszkańców województwa zachodniopomorskiego na badania, na obecność przeciwciał w kierunku SARS-CoV-2 w ramach „Zachodniopomorskiego Programu Monitorowania i Prewencji Epidemii Coronawirusa SARS-CoV-2 i Choroby COVID-19”.

WSTRZYMANIE PORODÓW RODZINNYCH

Z dniem 12.10.2020 r., ze względu na stan epidemii i wzrost zachorowań na COVID-19 zostają wstrzymane do odwołania porody rodzinne.

ZACHODNIOPOMORSKI PROGRAM MONITOROWANIA I PREWENCJI EPIDEMII CORONAWIRUSA SARS-CoV-2 I CHOROBY COVID-19

Szpital realizuje program pn. „Zachodniopomorski Program Monitorowania i Prewencji Epidemii Coronawirusa SARS-CoV-2 i Choroby COVID-19”

PRZENIESIENIE ODDZIAŁÓW

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Zdroje” informuje, o zmianie lokalizacji
I Oddziału Dziennego Leczenia Nerwic oraz II Oddziału Dziennego Psychiatrycznego Rehabilitacyjnego

Wrzesień miesiącem szerzenia wiedzy o KRANIOSYNOSTOZIE

Wrzesień jest miesiącem szerzenia wiedzy o KRANIOSYNOSTOZIE. Bardzo skomplikowane słowo, prawda? Jak wielu z Was wie, co ono oznacza? Wyjątkowa sytuacja, jaka miała miejsce w naszym szpitalu, staje się dziś doskonałą okazją, by wyjaśnić Wam, co to za choroba i jednocześnie przedstawić historię przesympatycznych dziewczynek, którym nasi specjaliści umożliwili powrót do zdrowia.

PORODY RODZINNE

Porody rodzinne - aktualizacja

MINIKONCERT W SZPITALU "ZDROJE"

W ramach międzynarodowego Święta Muzyki specjalnie dla pracowników służby zdrowia zagra Filharmonia Szczecińska – w podziękowaniu za trud i serce włożone w opiekę