PROŚBA O POMOC I WSPARCIE

Szanowni Państwo – nadszedł czas, gdy w konfrontacji z zaistniałą, bardzo wyjątkową sytuacją, zmuszeni jesteśmy zwrócić się do Was z prośbą o pomoc i wsparcie. Nasz szpital musi pilnie zakupić dwa urządzenia do dekontaminacji pomieszczeń – czyli do dezaktywacji i likwidacji wszelkich zanieczyszczeń (w tym koronawirusów) w nich występujących. Koszt ich zakupu to 139.000 zł.

ZE WZGLĘDU NA OGŁOSZONY STAN ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO WPROWADZONE ZOSTAJĄ ZMIANY W UDZIELANIU ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH W SPSZOZ „ZDROJE”:

SZKOŁA RODZENIA

Informuję, iż w związku z obecną sytuacją zapisy na grupę zaczynającą się 7.04.2020 r. zostają wstrzymane.
Wszelkie informacje pod numerem telefonu 508 875 136 - Wioletta Terpiłowska

JAK ZAPOBIEGAĆ ZAKAŻENIU KORONAWIRUSEM

Podstawowe środki ochronne przeciwko nowemu koronawirusowi wywołującemu chorobę COVID-19.

Komunikat o ograniczeniu odwiedzin

W zwiazku ze zwiększoną możliwością występowania chorób wirusowych wywołanych wirusami oddechowymi wprowadza się ograniczenia w częstości i ilości odwiedzin na oddziale.
Uprawnienienia pacjenta do odwiedzin i dodatkowej opieki pielęgnacyjnej mogą być realizowane jednoczasowo przed jedną osobę zdrową. W przypadku pobytów hotelowych jest to osoba korzystająca z pobytu hotelowego.

Dyrekcja SPSZOZ "ZDROJE"

Polskie Towarzystwo Psychiatryczne Oddział Szczeciński zaprasza na spotkanie szkoleniowo-naukowe

Polskie Towarzystwo Psychiatryczne Oddział Szczeciński oraz firma Gedeon Richter, zapraszają Państwa na spotkanie szkoleniowo-naukowe, które odbędzie się w SPS ZOZ „Zdroje” przy ul. Mącznej 4 (pawilon 7, sala gimnastyczna) w Szczecinie, dnia 30.01.2020 roku, o godzinie 14.00.

SZKOŁA RODZENIA

Zapraszamy przyszłych rodziców na bezpłatne zajęcia do Szkoły Rodzenia /Pawilon 1A/. Planowane rozpoczęcie zajęć - 4.02.2020 r., spotkania będą się odbywać we wtorki o godz. 16.00 i 18.00.

ŻYCZENIA
Mikołajkowy Dzień Dawcy Szpiku w szpitalu „Zdroje”

Mikołajki to magiczny i niezwykły dzień, który w każdym z nas budzi potrzebę czynienia dobra i pomagania innym. Potrzeby te stały się też motywacją dla pracowników naszego szpitala do zorganizowania w naszej placówce Mikołajkowego Dnia Dawcy Szpiku.

WESPRZYJ NASZĄ INICJATYWĘ - MIKOŁAJKI 2019

Na ten niezwykły i magiczny dzień, 6 grudnia, z niecierpliwością i utęsknieniem czeka każde dziecko.
Co roku staramy się, aby wszyscy pacjenci spędzili go radośnie i choć na chwilę oderwali się od szpitalnej codzienności.
Chcielibyśmy, aby w ten szczególny dzień św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów odwiedził dzieci, które muszą pozostać w szpitalnych salach.

Centrala tel. 91 880 6250
fax 91 880 6203